هوای خانه را به تهویه کار بسپارید

هوای خانه را به تهویه کار بسپار، چون لیاقتشو داری

تعمیر کولر گازی در غرب تهران را به باید به پرسنلی ماهر و کار بلد بسپارید؛ چرا که در غیر این صورت تنها باید هزینه تعمیرات بیشتری را بپردازید. مهارت و تخصص تعمیرکار موضوع مهمی است که به تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن و یا تعویض استاندارد قطعه مرتبط میشود و به همین دلیل، در ادامه شما را با چند نمونه از خرابی های رایج کولرگازی آشنا خواهیم کرد.

تعمیر روشن نشدن کولرگازی

زمانی که کولر گازی روشن نمی شود معمولاً تعمیرکار علت را برق نداشتن پریز معرفی می کند و یا حتی ممکن است خرابی هایی برای دو شاخه و یا حتی سیم رابط کولر به وجود آمده باشد. در این شرایط در مورد سالم بودن پریز برق، تعمیرکار اطلاعات لازم را به دست می آورد.

برای تعمیر کولر گازی در غرب تهران تعمیرکار ابتدا بدنه کولر گازی را جدا کرده، دوشاخه را وارد پریز می کند و با استفاده از ولت متر می تواند مقدار برقی که در ترمینال اصلی وجود دارد را اندازه گیری کند. چنانچه در ترمینال اصلی برق یا ولتاژ وجود نداشته باشد، احتمالاً باید دوشاخه و سیم رابط را تعمیرکار تعویض کند.

تعمیر خرابی ترموستات کولرگازی

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

یکی دیگر از خدماتی که برای تعمیر کولر گازی در غرب تهران تعمیرکاران ما بسیار با آن روبه‌رو می شوند زمانی است که ترموستات کولر گازی دچار خرابی می شود و به همین دلیل، موتور فن روشن اما کمپرسور نمی تواند کارکرد خود را اعمال کند.

معمولاً در این شرایط، باید دو شاخه اصلی را از پریز برق تعمیرکار جدا کرده و رابطه های اهم متر را به سیم های رابط ترموستات متصل کند. چنانچه حرکت ترموستات به سمت عقربه ساعت باشد، عدد صفر را تعمیرکار مشاهده میکند که با قطع ترموستات معمولاً عقربه هم به جهت بی نهایت برمیگردد.

چنانچه در هنگام تست، این موارد را تعمیرکار مشاهده نکند، یعنی کلید ترموستات دچار عیب و ایراد شده و باید به تعویض آن اقدام کند. توجه داشته باشید که برای خرید یک ترموستات باید به تخصص و تجربه تعمیرکار نیز در این شرایط اکتفا کنید.

تعویض فیلتر خروجی هوا

توجه داشته باشید که با کثیف بودن فیلتر خروجی هوا کمپرسور و فن کارکرد خود را ادامه میدهند، اما شما باید بدانید که کولر گازی نمی تواند فرایند خنک کنندگی را به نحو احسن انجام دهد. معمولاً تعمیرکار فیلتر خروجی هوا را خارج و نسبت به تمیزکاری آن اقدام می کند.

البته شما خود می توانید این کار را انجام دهید، ولی بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاورین ما در تماس باشید تا فیلتر را شستشو داده و بتوانید مجدداً از آن استفاده کنید.

اتصال بدنه

یکی از خرابی های متاسفانه دردسر ساز مربوط به برق داشتن بدنه کولرگازی می شود، بدین ترتیب، مشتریان دچار استرس می شوند که در این هنگام، برای تعمیر کولر گازی در غرب تهران تعمیر کار کمپرسور،فن، خازن و سیم های رابط را مورد بررسی قرار می‌دهد.

تعمیرکار معمولاً ارتباط الکتریکی مصرف کننده را با مدار در ابتدا قطع می کند که چنانچه اتصال بدنه باقی نماند، یعنی مداری که قطع شده است باعث ایجاد این اتصال بوده  و در این حالت، کلیه اتصالات کولر گازی را به وسیله اهم متر آزمایش و چنانچه قطعه ای دارای ایراد باشد، به تعویض قطعه می پردازد. مصرف کننده های مدار اگر هیچ مشکلی نداشته باشد در این شرایط باید تعمیرکار فقط سیم بندی مدار را تعویض کند.

خارج شدن باد گرم از کولرگازی

خارج شدن باد گرم از کولر گازی می تواند به روشن نشدن کمپرسور مربوط شود که مشتری باید هر چه سریع تر از خدمات تعمیر کولر گازی در غرب تهران استفاده کند.

معمولاً پروانه خنک کننده کندانسور چنانچه هرزگرد نشده باشد، به چنین مشکلی کولرگازی برخورد نمی کند و اینچنین باد گرم از کولر گازی خارج نخواهد شد که در برخی از شرایط، چنانچه تعمیرکار دریچه کولر گازی را بردارد و درپوش آن را جدا کند، می تواند به رفع مشکل بپردازد. البته یک عیب و ایراد دیگر هم وجود دارد و آن مربوط به این قضیه است که ترموستات چنانچه توقف طولانی و زیادی داشته باشد به کاهش تبرید کولر گازی ختم می‌شود و به همین دلیل ترموستات باید تنظیم شود.

سخن پایانی

استفاده از خدمات آنلاین تعمیر کولر گازی در غرب تهران میتواند بسیار برای شما مشتریان عزیز مقرون به صرفه باشد. به این دلیل که میتوانید با مشاورین ما در سایت در تماس بوده و سپس از خدمات اعزام تعمیرکار به محل استفاده کنید.

 

جهت درخواست تعمییرکار در محل با شماره های زیر تماس بگیرید

جدیدترین مقالات

عضویت در خبرنامه

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف ویژه

با عضویت در خبرنامه از تخفیف ویژه برخوردار شوید.