هوای خانه را به تهویه کار بسپارید

هوای خانه را به تهویه کار بسپار، چون لیاقتشو داری

بهترین زمان سرویس کولرگازی رو میدونی؟

 

سرویس کولرگازی

 
 
 

 با شروع گرم شدن هوا، سیستم تهویه مطبوع شما به یکی از مهمترین لوازم خانه شما تبدیل می شود.بهترین زمان برای سرویس کولرگازی در فصل بهار میتونید در کاهش هزینه ها صرفه جویی کنید.کولرگازی داکت اسپیلت فن کویل یا چیلر وظیفه خنک نگه داشتن شما و خانواده تان در گرم ترین ماه های سال را بر عهده دارد. با این حال، اگر دستگاه شما به درستی کار نمی کند، می تواند باعث ناامیدی و ناراحتی زیادی برای شما شود. به همین دلیل مهم است که یک ارائه دهنده خدمات تهویه مطبوع مطمئن داشته باشید که بتوانید روی آن حساب کنید.

 

در مجموعه تهویه کار، ما متعهد به ارائه خدمات تهویه مطبوع با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود هستیم. ما اهمیت داشتن یک سیستم خنک کننده کارآمد را درک می‌کنیم، و ما وظیفه داریم مطمئن شویم که سیستم شما روان، کارآمد و قابل اطمینان کار می‌کند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

 

تکنسین های خبره:

تیم ما متشکل از تکنسین های بسیار آموزش دیده و با تجربه ما را از رقابت متمایز می کند. ما فقط بهترین تکنسین هایی را استخدام می کنیم که دارای گواهینامه و مجوز برای انجام خدمات تهویه مطبوع باشند. تکنسین های ما دانش، مهارت و تجربه لازم برای تشخیص و تعمیر هر مشکلی در سیستم تبریدی شما را دارند، صرف نظر از اینکه چقدر پیچیده هستند.

 
 

خدمات جامع:

ما طیف گسترده ای از خدمات تهویه مطبوع را برای رفع تمام نیازهای شما ارائه می دهیم. چه نیاز به تعمیر و نگهداری معمولی، تعمیرات یا نصب کولرگازی یا داکت اسپیلت جدید داشته باشید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. خدمات ما شامل:

 
 
 • سرویس و شستشو پنل داخلی و خارچی کولر گازی اسپیلت

 • شارژ گاز R22  و R410 کولر گازی اسپلیت

 • نشت یابی اسپیلت

 • تعمیر و تعویض برد کولر گازی اسپلیت

 • رفع ایراد برقی دستگاه

 • رفع مشکل آبریزی

 • رفع ایراد باد گرم زدن اسپیلت

 • تعویض خازن

 • تعویض کمپرسور

 • رفع اورلود کولر گازی

 • جابجایی و نصب دستگاه

 • تعمیر و تعویض فن و موتور فن

 

قیمت گذاری اولیه:

ما به شفافیت و صداقت در مورد قیمت گذاری اعتقاد داریم. به همین دلیل ما همیشه قبل از شروع هر کاری قیمت اولیه را ارائه می کنیم. شما هرگز مجبور نخواهید بود نگران هزینه های پنهان یا غافلگیری در صورتحساب خود باشید. ما تخمین دقیقی از کاری که باید انجام شود را به شما ارائه می دهیم تا دقیقاً بدانید چه انتظاری دارید.

 

کاهش هزینه برق:

سرویس منظم کولر گازی وداکت اسپیلت می تواند مصرف برق شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و در قبض انرژی صرفه جویی کند. با گذشت زمان، پنل داخلی و یونیت بیرونی شما می تواند خاک و زباله را در فیلترها، کویل ها و باله های خود جمع کند و باعث شود که برای خنک کردن خانه شما سخت تر کار کند. این امر منجر به افزایش مصرف انرژی و افزایش قبض برق می شود. با سرویس منظم کولر گازی خود، می توانید اجزای آن را تمیز و به خوبی نگهداری کنید و به آن اجازه دهید کارآمدتر و موثرتر کار کند. این بدان معنی است که انرژی کمتری برای خنک کردن خانه شما مصرف می کند، مصرف کلی برق شما را کاهش می دهد و در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی می کند. علاوه بر این، خدمات منظم می تواند طول عمر دستگاه شما را افزایش دهد و حتی در هزینه تعمیرات یا تعویض پرهزینه شما صرفه جویی کند.

 

خدمات اضطراری24ساعته کولرگازی:

ما می دانیم که شرایط اضطراری تهویه مطبوع ممکن است در هر زمانی رخ دهد، روز یا شب. به همین دلیل است که ما خدمات اضطراری 24 ساعته را به مشتریان خود ارائه می دهیم. اگر سیستم تهویه مطبوع شما در نیمه های شب یا در تعطیلات آخر هفته خراب شد، می توانید روی ما حساب کنید که در کنار شما هستیم. ما در اسرع وقت یک تکنسین را برای تشخیص و تعمیر مشکل به محل شما اعزام خواهیم کرد.

 

ضمانت رضایت مشتری:

در مجموعه تخصصی تعمیرات کولرگازی تهویه کار، تا زمانی که شما راضی نباشید، ما راضی نیستیم. ما پشت کار خود ایستاده ایم و متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان خود هستیم. اگر به هر دلیلی از کار ما راضی نیستید، آن را درست می کنیم. تا زمانی که شما 100% راضی نباشید خوشحال نیستیم.
 
ما به ارائه خدمات عالی به مشتریان خود افتخار می کنیم. هدف ما این است که مطمئن شویم سیستم تهویه مطبوع شما به طور موثر و موثر کار می کند تا بتوانید در تمام تابستان خنک و راحت بمانید. چه به تعمیر و نگهداری معمولی یا تعمیرات اضطراری نیاز داشته باشید، می توانید روی ما حساب کنید که در کنار شما هستیم.شما میتوانید در شبکه های اجتماعی اینستاگرام یوتیوب و اپارات مارو دنبال کنید.
 
ما علاوه بر خدمات تهویه مطبوع، خدمات گرمایشی، خدمات کیفیت هوای داخلی و سرویس وتعمییر چیلر های تراکمی را نیز ارائه می دهیم. ما برای تمام نیازهای شما در زمینه تهویه مطبوع، فروشگاه شما هستیم.
5/5

جهت درخواست تعمییرکار در محل با شماره های زیر تماس بگیرید

جدیدترین مقالات

عضویت در خبرنامه

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف ویژه

با عضویت در خبرنامه از تخفیف ویژه برخوردار شوید.